پیشنهاد خرید هاست

پیشنهاد خرید هاست وردپرس


با توجه به سابقه فعالیت شرکت میهن وب هاست و از همه مهمتر کیفیت خدمات پشتیبانی و سرویس های ارائه شده شرکت لیمون تم توصیه میکند در صورت لزوم هاست مورد نیاز خود را از میهن وب هاست تهیه نمایید ، جهت خرید میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

  1. هاست لینوکس سی پنل آلمان
  2. هاست لینوکس سی پنل ایران

 


با توجه به سابقه فعالیت شرکت میزبان فا و از همه مهمتر کیفیت خدمات پشتیبانی و سرویس های ارائه شده شرکت لیمون تم توصیه میکند در صورت لزوم هاست مورد نیاز خود را از میزبان فا تهیه نمایید ، جهت خرید میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

  1. هاست وردپرس

 

تذکرات مهم:

  1. لیمون تم فقط فقط مجدد تاکید میگردد فقط فقط به عنوان پیشنهاد سرویس های میزبانی شرکت مذبور را معرفی می نماید و هیچ وابستگی حقیقی و یا حقوقی با شرکت های نامبرده ی فوق ندارد از این رو هیچ یک از مشکلات مالی و یا خدمات پشتیبانی هاست از جمله قطعی هاست ، خدمات فنی هاست و … از طرف لیمون تم ارائه نمیگردد. و هردرخواستی مبنی با هاست را باید از سامانه پشتیبانی شرکت هاستینگ مطرح نمایید و در صورت ارسال چنین درخواست هایی به سامانه پشتیبانی لیمون تم ، تیکت در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.
  2. معرفی شرکت مذبور به عنوان شرکت و هاست ایده آل می باشد که پیشنهاد میگردد و بدین معنی نیست که دیگر شرکت ها و دیگر هاست ها مورد تایید نیستند و یا از لحاظ فنی مورد قبول نمی باشند.
  3. در سرویس های معرفی شده جهت کارایی بیشتر سایت از لحاظ فضا و حجم حداقل پکیج ۵۰۰ مگابایت و یا بیشتر را انتخاب نمایید.
  4. در بین سرویس های معرفی شده تفاوت مهمی از لحاظ فنی وجود ندارد فقط صرفا تفاوت در کشور میزبان و کنترل پنل مدیریت میباشد که از این رو از لحاظ اقتصادی توصیه میشود از گزینه اول و یا سوم استفاده نمایید.
  5. همچنین میتوانید جهت ثبت و مدیریت دامنه نیز از همین شرکت ها اقدام نمایید.
logo-samandehi