اطلاعیه بروز رسانی هسته قالب ها

اطلاعیه
پیرو گزارشات و تذکرات تیم فنی و مدیریت محترم سایت راستچین و پیگیری های واحد فنی لیمون تم به جهت وجود چندین مورد، ضعف امنیتی در هسته قالب ها و سوء استفاده متخلفین که سبب بهره برداری از قالب های مشتریان بدون اطلاع آنها و به نوعی سرقت محصول خریداری شده مشتریانی که بابت آن مبلغ پرداخت کرده اند میشد، به ناچار سبب بروز رسانی در هسته همه قالب ها برآمدیم و به همین خاطر بخش فعالسازی قالب ها نیز بروز رسانی گردید.
لازم به تذکر است که این اطلاعیه قبل از انتشار نسخه های جدید قالب ها، اعلام شده تا همه ی کاربران قبل از بروز رسانی قالب های خود و عدم بروز مشکلات بعدی مورد ذیل را قبل از بروز رسانی با هاست خود چک نموده و در میان بگذارند.

۱- نصب و فعال بودن ionCube بر روی هاست
راهنما: ionCube ابزار و امکانی است (ماژول) که امروزه در اکثر هاست ها و میزبان های معتبر نصب و فعال میباشد.

در صورتی که ionCube بر روی هاست شما فعال نباشد میبایست این مورد را با پشتیبان میزبان خود در میان بگذارید در غیر این صورت هاستینگ خود را تغییر دهید. لازم به تذکر است در این رابطه هیچ تیکت پشتیبانی از ناحیه لیمون تم پاسخگویی نخواهد شد و هیچ خدماتی پشتیبانی در این حوزه ارائه نمی گردد و در صورت بروز رسانی قالب خود میبایست ionCube بر روی هاست شما نصب و فعال باشد.

تذکر: پس از انتشار نسخه بروز قالب ها در وب سایت راستچین و لیمون تم ، به دلیل تغییر در سیستم فعالسازی امکان ارائه نسخه های قبلی قالب وجود ندارد.

بدیهی است در صورت عدم بررسی هاست خود قبل از بروزرسانی قالب و بروز مشکلات برروی سایت و پوسته، لیمون تم هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

مشخصات لازم در رابطه با ionCube :
حداقل ionCube Loder 5.6
نسخه php 5.3 به بالا