ارسال درخواست پشتیبانی

تذکرات بسیار مهم:

قبل از ارسال درخواست پشتیبانی موارد زیر را به طور کامل مطالعه نمایید. درصورت عدم رعایت موارد زیر مسئولیت تاخیر و یا عدم پاسخگویی به عهده خود کاربر میباشد.

1- کاربرگرامی با توجه به حجم بالای درخواست های پشتیبانی ، حداقل زمانی پاسخگویی به تیکت ها 24 الی 72 ساعت کاری میباشد. به درخواست های خارج از ساعت و روز کاری در ساعات و روز کاری پیش رو پاسخگویی میشود.

2- به درخواست های پشتیبانی فقط در روز و ساعات کاری رسمی پاسخ داده میشود.

3- به درخواست های پشتیبانی که حاوی اطلاعات ناقص از جمله نباشد اسپم تلقی شده و پاسخگویی نخواهد شده و درحالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

4- درخواست های پشتیبانی که در زمینه آموزش و یا نصب وردپرس و افزونه های مرتبط با آن باشد، جزو خدمات پشتیبانی قالب نبوده و با عرض پوذش به این گروه از درخواست ها پاسخگویی نشده و در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

5- قبل از ارسال هرگونه درخواست پشتیبانی حتما سوالات متداول و یا در صورت لزوم قوانین را مطالعه نمایید.

6- درخواست های خود را فقط از دپارتمان پشتیبانی لیمون تم “بخش: پشتیبانی لیمون تم” ارسال نمایید و بخش مربوطه را تغییر ندهید، به درخواست های دیگر دپارتمان ها پاسخگویی نمی شود.

7- با توجه به اینکه درون ریزی دمو دیتا کاملا مرتبط با هاستینگ و میزبان مشتری میباشد و تمامی مشکلات درون ریزی نیز مرتبط با شرکت ارائه دهنده میزبانی و هاست مشتری میباشد ( اکثرا محدودیت های اعمال شده منابع از طرف هاست میزبان ) از این رو به درخواست های پشتیبانی در این زمینه به هیچ وجه پاسخگویی نمی شود و تیکت ها در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت. این موارد را با پشتیبان هاست خود درمیان بگذارید.


ارسال تیکت پشتیبانی

logo-samandehi