انتشار قالب خبری وردپرس سرخاب

باسلام به کاربران لیمون تم

بعد از تلاش بی وقفه مجموعه فنی لیمون تم قالب خارق العاده خبری وردپرس که جزو دسته پوسته های حرفه ای وردپرس دسته بندی میشود و مزین به نام سرخاب که اسم یکی از محله ها و درب های قدیمی شهر تبریز میباشد نام گذاری گرید.

این قالب تمام عیار ایرانی بر محور گرافیک اختصاصی تیم گرافیک لیمون تم از پایه طراحی شده و همچون قالب خبری سرخاب به صورت روزنامه ای طراحی شده و سعی شده سبک جدید در قالب های خبری ایرانی و پوسته های وردپرس خلق نماید. این قالب مجموعه ای از امکانات کامل ویژه مجموعه های خبری ، خبرگزاری ها ، مجلات و موسساتی که به صورت حرفه ای اقدام به تولید و انتشار اخبار مینماید کارایی بهینه ای دارد. و جامعه مخاطب در این قالب سعی شده افراد حرفه ای انتخاب گردد و افراد آماتور و اشخاصی که میخواهند بدون عدم رعایت اصول خبری ، اصول درج عکس و رسانه اقدام به استفاده از این قالب نماید و یا از اصول تحریریه و خبر اطلاعات کامل ندارند احتمالا به مشکل خورده و یا خروجی زیبایی در این سایت نداشته باشند.

شما میتوانید جهت بررسی امکانات ، مشاهده پیشنمایش آنلاین و خرید نسخه اورجینال آن از سایت لیمون تم از لینک زیر و یا سایت قالب وردپرس و راست چین که تنها دو سایت رسمی و قانونی ارائه محصولات لیمون تم میباشند خریداری  و استفاده نمایید.

لیمون تم ، طراح قالب های خاص وردپرس

خرید قالب خبری سرخاب