انتشار قالب شرکتی ارگ وردپرس

باسلام و درود خدمت کاربران ، مشتریان وفادار و همیشگی لیمون تم

بعد از ۲ ماه تلاش تیم فنی لیمون تم که از ۱۵ فروردین تمام وقت فعالیت نموده اند امروز مصادف با میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام،  از قالب ارگ رونمایی نمودیم و نسخه ۱.۰.۰ را منتشر کردیم.

قالب شرکتی ارگ بر اساس سیستم مدیریت جدید که برای اولین بار در قالب های ایرانی استفاده طراحی و برنامه نویسی شده ، امکانات فوق العاده این قالب مخصوصا قسمت مدیریت به راحتی مدیریت آسان قالب را برای شما میسر خواهد کرد و مثل همیشه شما با پیچیدگی و کلمات لاتین قالب های خارجی روبرو نخواهید بود و لذت کار با این قالب را از یاد نخواهید برد.

در قالب ارگ سعی کریدم بیش از ۵۰ نوع پس زمینه مختلف با بهترین گرافیک و کیفیت برای کسب کارهای مختلف گردآوری نماییم و از آنجایی که رنگبندی قالب نیز دست مدیر میباشد با انتخاب پس زمینه مورد نظر و اعمال رنگ دلخواه مناسب با تصویر قالب را به موضوع و کاربری جدید تغییر دهد.

قالب وردپرس ارگ فصل جدیدی از تولید قالب های وردپرس حرفه ای ایرانی توسط شرکت لیمون تم میباشد که اولین شرکت ایرانی میباشد که به طور حرفه ای در ایران اقدام به تولید و ارائه قالب وردپرس کرده و سعی کرده تا کنون نسبت به ارتقاع محصولات از لحاظ فنی و طراحی نماید.

از علاقه مندان ، همکاران و کاربران لیمون تم نیز درخواست داریم از ارائه پیشنهادات و انتقادات خود نسبت به رفع مشکلات و ارتقاع کیفیت محصولاتمان دریغ نفرموده و همچنین در حمایت از محصولات ایرانی همچون مجموعه لیمون تم و سایر گروه ها و طراحان خوش ذوق ایرانی با خرید نسخه های اصلی بر ارتقاع این صنعت و سو استفاده افراد سودجو جلوگیری نمایید.

جهت خرید قالب شرکتی وردپرس ارگ میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

خرید قالب شرکتی ارگ