بروز رسانی قالب نت برگیم به نسخه ۳.۰

باسلام کاربران وفادار لیمون تم

قالب حرفه ای و ایرانی تخفیف و خرید گروهی وردپرس نت برگیم به نسخه ۳.۰ ارتقاء یافته و منتشر شد.

در بروز رسانی انجام شده تغییرات و پیشرفت های اساسی در قالب انجام شده و به طور قاطع میتوان قالب نت برگیم نگارش ۳.۰ را یک قالب کامل و حرفه ای جهت راه اندازی یک سایت تخفیف گروهی همچون سایت محبوب نت برگ نامید.

در این نسخه نقص اصلی و اساسی قالب که عدم ارائه کد تخفیف بود کاملا مرتفع شده و مشتری بعد از خرید نت برگ کد تخفیف دریافت می نماید. همچنین فروشندگان میتوانند این کد های تخفیف را مدیریت و ابطال نمایند. به غیر از این ویژگی جدید بیش از ۱۰ مورد بروز رسانی و امکان جدید در بروز رسانی جدید قالب ارائه شده. که میتوانید در صفحه محصول لیست و جزئیات این تغییرات به همراه تصاویر مشاهده و مطالعه نمایید.

 تیم فنی در بازه های منظم و مشخص بر اساس آمار فروش مجدد اقدام به بروز رسانی و افزودن امکانات جدید به قالب خواهد نمود. خریداران و مشتریان عزیز میتواند با مراجعه به ناحیه کاربری خود در سایت لیمون تم ، سایت قالب وردپرس و یا سایت راستچین اقدام به دانلود نسخه جدید قالب نمایند. فایل دانلود شده حاویه نگارش جدید قالب و همچنین فایل راهنمای آپدیت شده و راهنمای بروزرسانی قالب میباشد. همچنین کاربران جدید میتوانند از لینک زیر اقدام به خرید نسخه جدید نمایند. منتظر بروز رسانی های جدید قالب نت برگیم باشید…

لیمون تم ، طراح قالب های خاص وردپرس

خرید قالب نت برگیم