قوانین

خریدار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات لیمون تم به دقت ملاحظه فرمایید.

لازم میدانیم به اطلاع شما خریدار گرامی برسانیم که لیمون تم یک مجموعه و شخصیت حقوقی میباشد نه یک شخص و یا فرد حقیقی. از این رو شما با خرید محصولات لیمون تم قوانین شرکت لیمون تم را قبول نموده اید. ورود کاربران به وب‏‌سایت لیمون تم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط لیمون تم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات ، سرویس‌‏ها و خدمات لیمون تم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لیمون تم از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لیمون تم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر و رعایت قانون کپی رایت است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لیمون تم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات لیمون تم اقدام نماید.

 

قوانین پشتیبانی محصولات

محصولات ارائه شده در لیمون تم همگی به صورت اختصاصی تولید شده و هیچ کدام کپی شده و یا نال شده نمیباشند و همچنین محصولات تولید شده در لیمون تم حداقل بیش از ۱۵ بار در بازه زمانی یک ماهه توسط واحد فنی تست شده و بدون مشکل ارائه میشود و در صورت بروز خطلاهای برنامه نویسی و یا گزارش مشکل نیز از سمت کاربران و خریداران این موارد در جاب شیت بروز رسانی قالب های قرار گرفته و طبق اولویت بروز رسانی ارائه میشود. و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار میگیرد.

تبصره: طبیعی است با توجه به بروزرسانی مداوم و مکرر هسته مدیریت محتوای وردپرس و بروزرسانی مداوم و مکرر در افزونه فروشگاهی ووکامرس در قالب های فروشگاهی این مورد از تعهد شرکت خارج میباشد. که قالب با تمامی نسخه های وردپرس و ووکامرس سازگاری داشته باشد ، قالب ها فقط با نسخه های اعلامی که از طرف واحد فنی شرکت اعلام میشود سازگار میباشند.

خریدار گرامی هیچ گونه خدمات پشتیبانی به محصولات ارائه نمی گردد.   شرکت هیچ مسئولیتی در قبال ارائه خدمات پشتیبانی ، ارائه راهنمایی و غیره در قبال محصول فروخته شده نداشته و در صورت لزوم به درخواست های پشتیبانی با اخذ هزینه پشتیبانی پاسخگویی خواهد شد.

شرکت لیمون تم متعهد میباشد قالب های لیمون تم و محصولات ارائه شده در وردپرسی که برای اولین بار راه اندازی شده و خام میباشد و وردپرس سازگار با نسخه اعلامی که در توضیحات قالب مد نظر میباشد، به طور کاملا صد در صد صحیح کار نماید و در صورت درخواست نصب قالب از سوی مشتری (که با اخذ هزینه انجام میگردد) ، فقط بر روی سایت هایی که خام میباشد این امکان مقدور میباشد.

شرکت لیمون تم موظف به آموزش وردپرس و یا مدیریت قالب نمیباشد. و به درخواست های آموزشی به هیچ عنوان پاسخگویی نمیشود. تمامی قالب های ارائه شده توسط لیمون تم حاویه فایل درون ریزی و پی دی اف آموزشی مصور میباشد.

پوسته ها و تمپلیت ها از جمله محصولات تخصصی در زمینه طراحی وب سایت میباشند از این رو شرکت هیچ مسئولیتی در قبال آموزش قالب فروخته شده ، آموزش وردپرس ، مدیریت و نگه داری قالب ، مدیریت هاستینگ و هر حواشی و مشکلاتی در این زمینه را ندارد. در واقع خرید یک قالب وردپرسی از طرف خریدار بیانگر این میباشد که کاربر کاملا آگاه به حوضه طراحی سایت ، برنامه نویسی ، مدیرت هاستینگ ، مدیریت محتوای وردپرس ، قوانین تجارت الکترونیک ، قوانین پشتیبانی اینترنتی و … میباشد و از روی تخصص و آگهی یک محصول فوق حرفه ای و تخصصی را خریداری می نماید.

به درخواست های پشتیبانی که به غیر از سیستم تیکتینگ ارسال شود از جمله تماس های تلفنی و یا ایمیل شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد. و هیچ استنادی به آنها نمیشود قابل پیگیری از طرف شرکت نمی باشد.

هزینه پرداختی شما در حین خرید ، صرفا مبلغ خرید محصول ارائه شده از طرف شرکت لیمون تم میباشد که با عنوان قالب یا پوسته وردپرس نامیده ومیشود و هیچ ربطی به خدمات پشتیبانی شرکت و آموزش قالب نداشته و شرکت هیچ تعهدی از بابت پشتیبانی رایگان ندارد و در صورت لزوم و بررسی مسئولین فنی جهت ارائه خدمات خاص هزینه اخذ خواهد شد.

به خریدارانی که کپی رایت شرکت لیمون تم را از قالب حذف نمایند به هیچ عنوان خدمات پشتیبانی ارائه نمیشود و به بلک لیست شرکت افزوده خواهند شد. خریدار میتواند با پرداخت هزینه کپی رایت و خرید لایسنس درخواست تغییر کپی رایت قالب را ارسال نماید. شایان ذکر است هرگونه تغییر در کدهای کپی رایت و یا حذف باعث اختلال و مشکلات در قالب از جمله از کار افتادن اکثر امکانات قالب میشود.

خروج از بلک لیست شرکت فقط با خرید قانونی شرکت مقدور میباشد ، در غیر این صورت کاربر مدام العمر در بلک لیست شرکت باقی خواهد بود.

طبق قوانین شرکت هزینه لایسنس برابر قیمت اصلی محصول خریداری شده میباشد.

حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی عمومی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری میباشد. و به درخواست های خارج از ساعات کاری و روز های کاری در ساعت و روز کاری پیش رو پاسخگویی خواهد شد.

حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی تخصصی و فنی که مستلزم بررسی واحد فنی می باشد ۳ الی ۷ روز کاری میباشد.

ساعات پاسخگویی و کاری واحد پشتیبانی شنبه الی چهارشنبه ۸ الی ۱۲ میباشد.

واحد پشتیبانی ملزم به رعایت احترام ، اصول و ادبیات پشتیبانی و مشتری میباشد.

شرکت لیمون تم به مدت هفت روز از زمان خرید به صورت رایگان محصولات را پشتیبانی مینماید از این رو به درخواست های پشتیبانی که حاوی توهین ، دستور ، تمسخر ، بی ربط با موضوع ، آموزش باشد و یا با حروف فینگلیش ارسال شود به هیچ وجه پاسخگو نبوده و تیکت مربوطه در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

تاکید میشود شرکت لیمون تم به هیچ وجه من الوجوه پاسخگوی خریداران و کاربرانی که با توهین و بی ادبی با کارمندان شرکت برخورد نمایند نمی باشد. رعایت ادب و احترام طرفین هم خریدار گرامی و هم کارمندان شرکت جزو مهمترین اولویت های کاری شرکت میباشد. از این حق با مشتری میباشد در شرکت لیمون تم بی معنی میباشد. حق با حق دار است.

هرگونه درخواست مبنی بر تغییرات قالب از حالتی که لیمون تم آن را ارائه نموده جزو خدمات سفارشی سازی قالب محسوب شده و این موارد بعد از بررسی و تایید واحد فنی مبنی بر امکان بود و یا نبودن تغییرات درخواستی با اخذ هزینه و زمان کاری لازم امکان پذیر میباشد.

هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناساز گاری قالب با هاست مشتری ، مشکلات وردپرس ، قدیمی بودن نسخه وردپرس ، آپدیت وردپرس ، دست کاری کد ها و فایل های قالب از طرف مشتری و غیره … جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد . و لطفا از ارسال درخواست ها در این موضوعات خودداری نمایید.

به درخواست های پشتیبانی که تحت لوکال هاست راه اندازی شده اند ، (قالب خریداری شده در وردپرسی که در کامپیوتر شخصی و لوکال میباشد ) ترتیب اثر داده نمیشود و جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد.

شرکت هیچ تعهدی در قبال بروز رسانی مادام العمر قالب ها نداشته و ندارد.

شرکت هیچ تعهدی در قبال امکان دانلود محصول خریداری شده به صورت مادام العمر قالب ها نداشته و ندارد.

شرکت هیچ تعهدی در قبال افزودن امکانات اضافی و درخواستی کاربران در بروز رسانی ها را ندارد. این موارد طبق صلاح دید واحد فنی شرکت و بعد از تایید مدیریت در بروزرسانی ها لحاظ میگردد. همیشه اولویت در بروزرسانی ها رفع خطاهای سیستمی و برنامه نویسی میباشد که سبب اختلال در روند اصلی و حیاتی قالب میباشد.

شرکت هیچ تعهدی در قبال سازگاری قالب های خود با آخرین نسخه های ارائه شده مدیریت محتوای وردپرس و ووکامرس را ندارد.

هیچ خدمات رایگانی در رابطه با نصب قالب ، نصب وردپرس ، نصب افزونه های و غیره به کاربران ارائه نمی شود.

 

حق کپی رایت و خرید لایسنس

همه محصولات لیمون تم از مرحله نسخت طراحی گرافیک تا اجرا و تبدیل به قالب وردپرس به صورت اختصاصی بوده و ایده و پوسته برای لیمون تم محفوظ میباشد . طبق قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران حق شکایت و پیگیری از متخلفین را دارد.

محصولات ویژه لیمون تم حاوی کپی رایت شرکت و لوگوی لیمون تم در قسمت فوتر میباشد. هرگونه حذف ، دست کاری و ویرایش کپی رایت و لایسنس لیمون تم از جانب خریداران طبق قوانین شرکت مجرم شناخته شده و به لیست سیاه شرکت افزوده خواهد شد. بر اساس مصوبه شرکت از ارائه هرگونه خدمات پشتیبانی معذور بوده و از دریافت نسخه های آپدیت و بروز قالب خریداری شده محروم خواهد بود.

تذکر: طبق قواین شرکت خریدارانی که میخواهند لایسنس شرکت لیمون تم از فوتر قالب حذف گردد میتوانند با خرید و پرداخت هزینه کپی رایت و دریافت کد لایسنس اقدام به غیر فعال نمودن لوگوی شرکت لیمون تم از فوتر قالب نمایند. لازم به توضیح است برا اساس قوانین مصوب شرکت لیمون تم هزینه لایسنس برابر قیمت اصلی قالب میباشد و قابل ذکر هست هیچ گونه تخفیفی در این ضمینه به خریداران ارائه نمیشود. چون اجباری به خرید لایسنس نبوده و لایسنس جز حذف لوگوی لیمون تم هیچ امکانی به قالب اضافه نمی کند و صد در صد امکانات قالب فعال بوده و بدون لایسنس قابل استفاده می باشد.

محصولات لیمون تم به غیر از سایت خود شرکت به آدرس : www.lemontheme.com فقط در سایت راستچین به آدرس : www.rtl-theme.com
اجازه فروش دارد که در پروفایل رسمی شرکت لیمون تم در سایت راستچین به آدرس : www.rtl-theme.com/user-profile/webim قابل مشاهده میباشد.

هرگونه فروش محصولات لیمون تم به غیر از لیست سایت ها و نمایندگی های مجاز فروش شرکت لیمون تم غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی از طرف شرکت لیمون تم را دارد. و به خریداران از این مجموعه ها به هیچ وجه خدمات پشتیبانی و بروز رسانی های قالب ارائه نمیگردد.

 

محدودیت استفاده

با توجه به قوانین شرکت هر یک از قالب های خریداری شده اجازه نصب بر روی یک دامنه مجزا را دارد و بعد از آن میبایست مجدد اقدام به خرید قالب جدید نمایید.

تبصره : فروش محصولات به شرط دامنه میباشد ، مجموعه لیمون تم اجازه استفاده از محصولات خود را فقط در یک دامنه می دهد یعنی :  استفاده در یک دامنه ،  به تعبیری هر شناسه خریدی و تعبیر دیگر هر قالب برای یک دامنه به صورت مادام العمر به فروش میرود .

توضیح: یعنی خریداری که قالب را در یک دامنه فعالسازی نمود دیگر امکان فعالسازی در دامنه دیگر را ندارد حتی در صورتی که :

  1. دامنه به هر دلیلی منقضی شود.
  2. دامنه به شخص دیگری انتقال یابد.
  3. دامنه فیلتر شود.
  4. دامنه ساسپند گردد.
  5. دامنه به هر دلیل ممکنی از دسترس خارج شود

کاربر موظف است جهت استفاده در دامنه جدید مجدد قالب را خریداری نماید.

تبصره : در صورتی که صرفا پسوند دامنه تغییر یابد در این صورت بعد از محرض شدن شرایط توسط واحد فنی ، نیازی به خرید مجدد قالب نمیباشد ، صرفا با خرید خدمات دامنه امکان ویرایش فقط پسوند میسر خواهد بود.

تبصره : در صورتی قالب در سابدومین از یک دامنه فعال شده باشد و یا در یک دایرکتری از یک دامنه فعال شده باشد و کاربر نیاز به تغییر مسیر در همان دامنه مادر باشد در این مورد نیز بعد از محرض شدن شرایط توسط واحد فنی ، نیازی به خرید مجدد قالب نمیباشد ، صرفا با خرید خدمات دامنه امکان ویرایش کدفعالسازی قالب میسر خواهد بود.

 

 

نحوه محاسبه هزینه ها

لیمون تم یک شرکت و کمپانی تولید قالب های وردپرس میباشد. و تعهدی بر آموزش ، ارائه خدمات سفارشی ، طراحی قالب های سفارشی ، طراحی سایت ، طراحی افزونه و غیره ندارد و تمامی هزینه های به صورت خصوصی و شخصی اداره و تامین میشود. ولی بر اساس تصمیمات مدیریتی در صورت امکان خدمات سفارشی سازی و طراحی پوسته های سفارشی انجام میگردد.

هزینه های پرسنل و نیروی فنی تخصصی بر مبنای انجام کار بر روی پروژه مربوطه براساس هر ساعت کاری و درجه بندی نوع یک ، نوع دو و نوع سه محاسبه و اخذ میگردد. این زمان توسط واحد فنی شرکت محاسبه و اعلام میگردد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

لیمون تم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

لیمون تم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت لیمون تم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات لیمون تم، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط لیمون تم جزئی از اموال لیمون تم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار لیمون تم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لیمون تم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دلیمون تم و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار لیمون تم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت لیمون تم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای لیمون تم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات لیمون تم، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.lemontheme.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت لیمون تم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.lemontheme.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger ، MSN Messenger ، Telegram و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. لیمون تم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت لیمون تم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. لیمون تم همواره در تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در لیمون تم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای لیمون تم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

لیمون تم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای لیمون تم محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت لیمون تم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای لیمون تممحفوظ است. لیمون تم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت لیمون تم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

تذکر: با توجه به قوانین خرید و فروش فایل تحت اینترنت و فروش فایل های مجازی و همچنین دانلود آنی فایل توسط خریدار پس از پرداخت مبلغ ، و نبود قانون “پس گرفتن جنس فروخته شده” در حیطه فروش فایل ، این شرکت به هیچ نحوی مبلغ را بعد از خرید فایل به هر دلیلی عودت نمیدهد. لطفا قبل از خرید تمامی قوانین ، امکانات ، توضیحات و دموی محصولات را به دقت مطالعه و بررسی نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره تلفنی حتما با مشاوران این شرکت تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی

لیمون تم در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه محصولات ، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی لیمون تم اطلاع دهید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، لیمون تم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

این قوانین میتواند بدون اطلاع قبلی تغییر کرده و کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش این قوانین را مطالعه و تایید نماید .

تاریخ آخرین ویرایش: ۹۸/۱۰/۱۶

logo-samandehi